Millele tähelepanu pöörata auto kättesaamisel?

Millele tähelepanu pöörata auto kättesaamisel?

Dokumendid


Dokumendid

Auto kättesaamisel võtke palun kindlasti kaasa vajalikud dokumendid:
  • Kehtiv juhiluba
  • Krediitkaart
  • Juhul kui Teile on välja antud vautšer, on krediitkaardi olemasolu siiski vajalik. Sularaha ja deebetkaarte ei aktsepteerita.
  • Broneeringu kinnitus
  • Pass või ID kaart
Auto korrasolek


Auto korrasolek

Teie saabumisel rendikontorisse, on auto rendiks valmis seatud (pestud jne.). Me püüdleme selle poole, et kõik autod oleksid nii tehniliselt kui ka välimuselt korras, kuid väga harva (suvehooajal) võib juhtuda, et need nõudmised pole täidetud. Sellisel juhul palume Teilt mõistvat suhtumist ning samuti teavitada sellest Budgeti klienditeenindajat. Klienditeenindaja saab siis selle probleemi fikseerida ja sellega tegeleda enne Teie lahkumist rendikontorist.
Auto vigastused


Auto vigastused

Enne rendikontorist lahkumist peaksite andma oma allkirja auto ja selle vigastustega tutvumise kohta. Selles dokumendis peaksid kirjas olema auto olemasolevad vigatsused. Seetõttu on väga oluline, et Te kontrolliksite enne allkirja andmist ka ise auto üle ning lisaksite puudu olevad vigastused. Juhul kui auto tagastamisel leitakse mõni uus vigastus, siis selle eest vastutab klient auto kättesaamisel määratud omavastutuse summa piires.
Kütus


Kütus

Rendi alguses on Teile antud auto bensiinipaak täis ning sellisel juhul peaks auto ka tagastama täis paagiga. Juhul kui auto paak ei ole täis, siis sellest informeerib Teid klienditeenindaja ning teeb ka vastava märke rendilepingule. Sellisel juhul peaks auto tagasi toomisel paagi täitma samaväärselt kui oli auto võtmisel. Juhul kui Te ei saa/ei soovi paaki täita, siis on Teill võimalik valida kahe järgneva võimaluse vahel:
  • Ettemakstud kütuse teenus - te saate auto täis paagiga ning tasute lisaks ettemakstud kütuse teenuse eest ning saate auto tagastada tühja paagiga. Juhul kui paak pole päris tühi, siis kütuse tagasiarvestust ei toimu.
  • Te saate auto tagastada tühja paagiga, kuid juhul kui Te pole ostnud ettemakstud kütuse teenust, rakendub paagi täitmisel lisaks kütusehinnale ka teenindustasu.